Sprawdź poniżej co oferują nasze szablony i dowiedz się więcej o naszej pracy.

Responsywne szablony email & newsletter.

Dotrzyj do większej ilości klientów. Nasze szablony są responsywne i dostosowują się do rozdzielczości wszystkich urządzeń. W tym roku 51% wszystkich odwiedzin stron internetowych stanowiły urządzenia mobilne.

responsywne szablony

Kompatybilność szablonu.

Testujemy nasze szablony przy pomocy serwisów takich jak Litmus lub Email on Acid. Po sprawdzeniu kompatybilności klientów pocztowych podpinamy szablony do popularnych serwisów wysyłki kampanii email takich jak: MailChimp, Campain Monitor, Stampready i Mailster WordPress Plugin.

kompatybilnosc

Możliwość korzystania z naszego konfiguratora email Maesto.

Używaj konfiguratora Maesto i w łatwy sposób modyfikuj, przeciągaj, uzupełniaj sekcje w swoim szablonie email & newsletter. Dostosuj szablon do swoich potrzeb od kolorów, zdjęć po teksty, tła i ustawienia.

konfigurator

Nieskończona ilość wariacji modułów i edycji kolorów.

Nasz szablon pozwala na nieskończoną ilość zmian kolorystycznych jak i układu modułów. Dopasuj kolory aby komponowały się z twoją firmą.

wariacje

Świetna dokumentacja.

W paczce znajdą państwo dokumentację szablonu, zawarliśmy w niej odpowiedźi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje jak wypełniać sekcję w wersji HTML.

Szybka pomoc i rozwiązywanie problemów.

Odpowiadamy na pytania i problemy w maksymalnym odstępie 24 godzin. Czasami organizujemy kursy przez komunikator Skype z użytkowania szablonów.

Pliki graficzne PSD.

Zawsze przy każdym produkcie zawieramy plik PSD któy zawiera wszystkie warstwy szablonu i ułatwia studiom graficznym nanoszenie zmian.